Svietniky.sk
Kontakt
0908 049 555
0915 830 046

OŠKU " O NÁS " A NAŠICH DEKORAČNÝCH KRBOCH :)   

Dobrý deň, toto sme my , manželia Lucka a Miroslav :)

Lucka pracuje ako systémový špecialista pre štátnu firmu a ja pracujem ako konateľ rodinného penziónu Sant Bernard s.r.o. *** , pod ktorého záštitou funguje aj táto webová stránka.

Obaja máme záľubu v dizajne a vymýšľaní nových vecí, preto  sme rozmýšľali akým smerom to využiť. Nakoniec sme si zvolili kombináciu dreva, dizajnu a účelovej dekorácie, ktorú vystihujú naše dekoračné drevené krby viacerých variant a typov. Spoločne navrhujeme dizajn a všetky naše produkty sú originály, ktoré nekopírujeme zo žiadnych ďalších zdrojov. 

Čím dalej tým viac budeme tlačiť naše dekoračné krby do novodobého ale o to zaujímavejšieho dizajnu inšpirovaným Škandinávskymi krajinami.  

 

NAŠA VÝROBA

Vďaka našim spokojným zákazníkom môžeme stále vylepšovať a urýchľovať proces výroby našich dekoračných krbov.
Od dnes striekame všetky naše produkty profesionálnym lakýrnickim vybavením od svetových značiek SCHEPPACH a AUARITA HVLP.

Ako výrobný materiál dekoračných krbov sme zvolili MDF dosky pre ich najvýhdnejšiu cenu a výbornú kvalitu. Drevo profesionálne opracúvame a striekame ekologickými, deťom absolútne zdravotne neškodnými kvalitnými matnými farbami.

Dúfame, že s našimi ambíciami, podnikatelským plánom a samozrejme Vašou dôverou budeme mať čoskoro ten najširší výber dekoračných, krbov na Slovensku....   ....držte nám palce :)

 

NAŠE DEKORAČNÉ KRBY " U VÁS DOMA ". 

  1. Takéto krásne fotografie nám poslali naši spokojní zákazníci a zakazníčky, ďakujeme :)
  2.  
  3.  
  4.  

DEKORAČNÝ KRB - SRDCE VAŠEJ DOMÁCNOSTI 

 Najskôr to bola pec, či už murovaná alebo kachlová, ktorá dodávala domu ten správny pocit tepla domova. Neskôr prišli krby, elegantné a zároveň praktické. Dalo by sa teda povedať, že s túžbou po krbe prichádza akýsi návrat ku koreňom. Nanešťastie každý krb, okrem elektrického a biokrbu však vyžaduje komín, ktorý v mnohých priestoroch nemožno vybudovať. 

Nejedná sa len o panelové domy, ale ani do mnohých starších nemožno takým spôsobom zasahovať ... Riešením sú falošné krby, ktoré slúžia hlavne na dekoráciu. Dôležitejšie, než ich vnútorný priestor, je teda rímsa, ktorá musí pútať pozornosť.

  Moderné,rustikálne, decentné aj výrazné budú tvoriť atmosféru a spolu s dekoráciami budú zaujímavým originálnym prvkom. Falošný krb síce priestor nevyhreje, v interiéri však bude pôsobiť ako príjemná dominanta. Používať sa nemusí len do vintage interiérov, vďaka širokým možnostiam dekorácií nájde svoje miesto všade.

NÁPADY PRE VYUŽITIE DEKORAČNÉHO KRBU

1) ako krb klasický: k falošnému krbu postavíte krbové náradie, a drevo. Ak disponujete falošným ohniskom, potom celý priestor môžete vyskladať polenami.
2) dekorácie úzke rímsy: poslúži ako polička pre sviečky a menšie dekorácie. Pôsobí nenápadne, preto sa nebojte upozorniť na priestor nad ňou napríklad výrazným obrazom alebo zrkadlom s originálnym rámom.
3) široké rímsy potom dávajú veľa priestoru pre kreativitu. Umiestniť na ne môžete čokoľvek vás napadne. Ak majú výrazný dekor, tak okolie voľte striedmejšie.
4) priestor pod rímsou: tam, kde by inde plápolal oheň, je prázdno. Nahradiť ho môžu potrebné obrovské sviečky. Zaujímavo pôsobí zabudovanie ďalších poličiek do konštrukcie obvodových stien. Múr možno vymaľovať kontrastnou farbou, alebo v prípade menších detí, pod ňu môžete umiestniť tabuľu na kreslenie 

 

 KLIKNI TIEŽ NA NAŠU FACEBOOK FUN PAGE, KDE NÁJDEŠ  ZAUJÍMAVÉ FOTGRAFIE ČLÁNKY:)

SPONZOR TEJTO WEBOVEJ STRÁNKY JE penzión SANT BERNARD s.r.o. www.santbernard.sk